Hakkımda

Merhaba, ben Mustafa Gökhan Beken. Bilgisayar, Elektronik, Spor, Müzik, Şiir, Tasavvuf konularındaki paylaşımlarımı yapmak için 2013 yılında bu blog’u açtım. 2011 yılında Gaziosmanpaşa üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümünden mezun oldum(MYO).

Gömülü sistemler ve yazılım üzerinde çalışıyorum. Ağırlıklı olarak ARM mikrodenetleyicilerle çalışıyorum.

Bilgisayar konusunda linux, programlama ve webmasterlik ile ilgileniyorum.

C, C++, C#, PHP, Javascript, HTML ve CSS ile aram iyidir.

Elektronik konusunda mikrodenetleyici programlama, haberleşme ve gsm teknolojileriyle ilgileniyorum.

Müzik, yıllarımı verdiğim ve vereceğim hiç bırakmayacağım bir hobimdir. Tek kuralım hobi olarak devam etmek.  Ne para karşılığı öğretmenlik, ne de sahne… Sadece kendime çalarım. Tarzım ise tabiki KTM(Klasik Türk Musikisi) ve Tasavvuf müziğidir. Bu serüvene ise Türk halk müziği ile başladım. İlk öğrendiğim şey bağlama çalmak idi. Sonraları Neyzen olma yoluna girdim.

8 thoughts on “Hakkımda

 1. Gökhan Merhaba

  Anolog Elektronik kategorisini
  analog şeklinde düzeltebilir misin?

  C ile Atmel avr programla ile ilgileniyor musun?
  Başarılar

 2. Merhaba, dikkat ettiğin için teşekkürler, düzelttim. Atmel için bir ara çalışmalarım oldu, 2011 yılında kayan yazı felan yapmıştım, ancak sonra ilgilenmedim, hiç hatırlamıyorum şu an.
  Saygılar.

 3. iyi günler hocam bi konu hakkında size danışmak istiyorum bi bitirme projemiz var mikrodenetleyici tabanlı uzaktan kontrollü sera otomasyonu uzaktan kontrolünü gsm modülü ile yapmayı düşünüyoruz bunu nasıl yapabiliriz pic gsm modülü bağlantısı kodları.Teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın