Tesadüf(!)

Tesadüf(!)

Telefonu uçuş modundan çıkartmamla arkadaşımın beni aramasının arasından 10 saniye bile geçmemesi. Üstelik sürekli araması gibi bir durum yok, mesaj felan gelmedi. Zaten ilk araması olmasaydı, niye açmıyorsun diye sorardı.

The game filmini daha önce izlemedim, konusunu da bilmiyorum, film aslında bir doğum günü hediyesi ile ilgili. Filmi izlediğim günün doğum günüm olması ilginç.

Benim, bir tanıdığıma CV mi 18 gün geç yollamam, cenazelerinin olması ve kızının kolunun incinmesi sebebiyle, yollasam bile ilgilenemeyeceği konusu. Kendisine “kusura bakmamışsınızdır inşallah” diye özür diliyorum, o da bana “kusurabakma durumlar böyle,  cenazeden dolayı ilgilenemedim senle” diyor.

Ev arkadaşıma iş teklifi geliyor, çok güzel, bunda bir tuhaflık yok. İlginç olan, işten çıkmaya karar verdiği günde iş teklifi gelmesi, normalde bu tarz teklifler aldığını çok hatırlamıyorum.

1-2 gündür beni düşündüren bu olaylar “Paranoyak mıyım yoksa harbi bir oyun mu var” şeklinde bir dışa vurum ile bu yazıyı yazırdı. Allahım sen affet, tırnak içindeki sözlerimden ötürü.

2 thoughts on “Tesadüf(!)

Bir Cevap Yazın